MajaIS

Hezká, štíhlá, rozumíte si s ní, ale má brýle. Šli byste do ní i přesto?

Pěkný večer,
ztrácí u Vás brýlatá dívka na atraktivitě? Hrají u Vás roli brýle při výběru partnerky?
Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
setapouch

Naopak, když to s nimi holka umí, jsou brýle strašně sexy.

Další odpovědi
quentos

neztrácí, proč by měla? Tak povrchní nejsem.
Když vzpomenu na několik svých největších zahoření, tak z nich měly brýle minimálně tři a ani jedna se mi kvůli tomu nezdála nějak míň krásná.

ptáč

Ne. Nerad experimentuji s neovladatelnou tupou vykořisťující sublimovanou cestovatelkou která nikdy nebude vařit.
Doplňuji:
Na zamr… ano, ale taková ode mě ani korunu neuvidí.

Questman

Pro mě hraje vždycky hlavní roli to, jaká ta dívka je ale to bude tím, že sám nejsem zrovna krasavec ;)

anonym

Jednou se mne zeptala ženská, co na tobě vidí. Odpověděl jsem, že nevím, ale sundavám jí brýle. 🙂

MK44

Hezká, štíhlá, rozumíte si s ní, ale má brýle. Šli byste do ní? – Jejda, všema deseti. Jen kdyby mi bylo aspoň o dvacet míň … 😉

zjentek

co na to říct ..voni to asi smažou,ale brýle nemrd…

anonym

Jé,to vůbec nevadí,některé holce opravdu brýle sluší,je někdy i sexy více.
No a pak po prvním políbení,když brýle pomalu sundavá ,zavře oči a začne líbačka,to je pak masakr.

kubik!

Jako vážně?
Pokud to nejsou popelníky a není jí šedesát, kde je problém?