kamila44444

Jak odmazat v prohlížeči heslo z uložených??

Mám problém s tím, že mám uložené heslo od FB a kdokoli kdo je na mém ntb, tak se může přihlásit na můj účet. Jak to oddělat? Prostě když někdo najede na fb na mém notebooku a chce se přihlásit, má tam zadaný můj mail i heslo, stačí kliknout na přihlásit a hotovo.. Může mi tam kdokoli vlézt. Prosím o radu. Děkuji
PS: Snad jsem to napsala stručně :DD
Doplňuji:
a joo..mám Google chrome :D

Odpovědi
HOLAS

jde to lehce, jediný co jsi nenapsala je, co je to za prohlížeč :)
Doplňuji:
takže pod křížkem na vypnutí jsou 3 čárky (nastavení) > v levo nastavení > zobrazit rozšířená nastavení > ochrana soukromí > hesla a formuláře > spravovat uložená hesla a pak si jen vybereš, který uložený heslo chceš vymazat :) a je to :)