Hermelín v mikrovlnce

Znáte to někdo dělala to moje kamoška a ja nevím jak přesně to mám udělat já: měla hermelín a dala ho na taiř asi a do mikrovlnkya on se tak pěkne roztekl děláte to někdo taky a ják to má přesně být mám ho třeba nějak nakrojit nebo jenom tak

Nejlepší odpověď
Damiana

Dělám ho a miluju ho!
Dám na talířek plátek másla, na to položím celý hermelín (nepropichuji ani nenařezávám), zapnu mikrovlnku a dívám se jak se nafoukne. Když je jako koule (trvá to asi 15 vteřin), vyndám, přidám lžíci naložených brusinek a už si jenom pochutnávám…:-)

Další odpovědi
Sůwa

Náhodou jsem právě něco hledala v předpisech pro mikrovlnku a hle – hermelín. Tak jsem udělala screen a tady je :
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2073nadap135827726­710237.jpg¨
Jdu tam pátrat dál, případně dodám link.
Doplňuji:
Tady je kompletní receptář pro MW – úžasné :
http://www.to­precepty.cz/ka­tegorie/30-mikrovlnna-trouba/

briketka10

už jsem to tu kdysi psala jako moje nejoblíbenější jídlo, ale teď nejsou moc dobré brambory..
vždy ho rozkrojím a na brambory si dám obě půlky pak strčím do mikrovlnky na to velkou hromadu tatarky a k tomu okurku, cibulku, černé olivy..
uvažuju o nákupu spoustu hranolků do zásoby než
budou kvalitní brambory, abych si tu mňamku
mohla udělat :o)

moje teta na ty půlky dávala plátky šunky..
Doplňuji:
ten rozpitý vnitřek moc chutnal mé kočičce Briketce, vždycky mi ho olizovala z prstu..

IK

Hlavně sýr dávej na talířek a ne na plastovou nádobu, i když je také do mikrovlnky, tak sýr dostane takovou teplotu že mi propálil dno.

briketka10

IK používám běžně hluboké plastové misky mám 3 velikosti nebo porcelánové nikdy se mi nehoda nestala hermelín se neroztavuje tak dlouho..