Avatar uživatele
anonym

Hermelín v mikrovlnce

Znáte to někdo dělala to moje kamoška a ja nevím jak přesně to mám udělat já: měla hermelín a dala ho na taiř asi a do mikrovlnkya on se tak pěkne roztekl děláte to někdo taky a ják to má přesně být mám ho třeba nějak nakrojit nebo jenom tak

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? terry před 4418 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Dělám ho a miluju ho!
Dám na talířek plátek másla, na to položím celý hermelín (nepropichuji ani nenařezávám), zapnu mikrovlnku a dívám se jak se nafoukne. Když je jako koule (trvá to asi 15 vteřin), vyndám, přidám lžíci naložených brusinek a už si jenom pochutnávám…:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Náhodou jsem právě něco hledala v předpisech pro mikrovlnku a hle – hermelín. Tak jsem udělala screen a tady je :
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2073nadap135827726­710237.jpg¨
Jdu tam pátrat dál, případně dodám link.
Doplňuji:
Tady je kompletní receptář pro MW – úžasné :
http://www.to­precepty.cz/ka­tegorie/30-mikrovlnna-trouba/

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

už jsem to tu kdysi psala jako moje nejoblíbenější jídlo, ale teď nejsou moc dobré brambory..
vždy ho rozkrojím a na brambory si dám obě půlky pak strčím do mikrovlnky na to velkou hromadu tatarky a k tomu okurku, cibulku, černé olivy..
uvažuju o nákupu spoustu hranolků do zásoby než
budou kvalitní brambory, abych si tu mňamku
mohla udělat :o)

moje teta na ty půlky dávala plátky šunky..
Doplňuji:
ten rozpitý vnitřek moc chutnal mé kočičce Briketce, vždycky mi ho olizovala z prstu..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Hlavně sýr dávej na talířek a ne na plastovou nádobu, i když je také do mikrovlnky, tak sýr dostane takovou teplotu že mi propálil dno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

IK používám běžně hluboké plastové misky mám 3 velikosti nebo porcelánové nikdy se mi nehoda nestala hermelín se neroztavuje tak dlouho..

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek