Miluš11

Neznáte nějaké castingi pro holku v mém věku??

Je mi 11 let a chci byt herečka poradte nějaké castingi pro holku v mém věku strašně bych chtěla hrát ve válečném filmu hodim se na Židovku 🙂 děkuji za odpověď 🙂

Odpovědi
Džanička

Na facebooku jsou stránky kde jsou castingy které se v Praze konají.. Oni Napíší koho hledají, do čeho to je, kdy se casting koná, jaký je honorář apod. Zkus se podívat, je tam toho spousta. Držím pěsti..

Emefej

Oslov nějakou castingovou agenturu. Na internetu jich najdeš dost.

Zdroj: http://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Umelecke-a-zabavni-sluzby/Sluzby-pro-umelecka-a-zabavni-vystoupeni/Umelecke-agentury/castingove-agentury?geo=0