seeria88

Herbář- Jak se květiny jmenují?

Dobrý den, mám mít do školy hebář s 20 kytkama, ale u jedenácti stále nevím , jak se jmenují.Na rostliny nejsem zcela expertka..Nemohl by mi stím prosím někdo pomoci? Stačí název česky, latinský název a čeled si vyhledám. Moc by mi to pomohlo.....:)
http://seeria8888888888­.galerie.cz/

Odpovědi
hanulka11

2– nějaká hluchavka žlutá / hledej v hluchavkovitých /
3– svlačec
5– řebříček obecný
6– hluchavka bílá
7– orsej
9– rožec
10 kokoška pastuší tobolka

ostatní mě třeba opraví-

Děda Louda

Z obrázků je zcela jasné, že všechny rostlinky nesou společné znaky nočních druhů. Ve tmě je každá kočka černá.

jajajaja

Ta 1. bude nějaká vikvovitá, 10. kokoška pastuší tobolka, 4.hluchavka nachová, 5řebříček obecný, 6hluchavka bílá 9 šteničník