bolak

Hele, když se vymejšlely výrazy jako „následovník“ a podobně…

…myslíte že se na tohle téma konala nějaká velká schůze, kde se o tomhle hlasovalo? Jako že se sešlo nějakejch vosum až dvanáct hlavounů z odpovědí u kulatýho stolu a hodiny diskutovali a házeli návrhy jako „dalekohledář“­..„stopovač“…„mra­komor“ a pak někdo najednou zařval „ŃÁSLEDOVNÍK“ a po chvíli ticha se začalo ze všech stran ozývat „ANO..ANO NÁSLEDOVNÍK, TO JE ONO“ , chvíli se nadšeně tleskalo, pak si všichni vzájemě podali ruce, poplácali se po zádech, zapálili doutníky a jelo se dom? Nebo jak to na odpovědích chodí, jak se věci rozhodují?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak takhle to určitě nebylo. Jen málo slov je vymyšleno jen proto, že je chtěl někdo vymyslet. Většina slov vznikla přirozeným vývojem , při potřebě nového výrazu

Další odpovědi
kapka

Myslím, že se to odehrálo podobně jako ve filmu RRRrrr.
http://www.you­tube.com/watch?v=7TMqy­iO7ogI&feature=re­sults_main&pla­ynext=1&list=PLF6DD0E­E1B8678E20
Šéf řekl: „Mohl jsem říct "stopovač“, ale řekl jsem „následovník“.
No a bylo to. 😁
Geniální komedie, všechny odpovědi na všechny kraviny světa hledejte tam. 🙂

Damiana

Myslím, že původně to měl být expresivnější šmírák, ale následovník zněl slušněji, tak majestátně. Možná si pod ním někdo spíš představuje dobytí královské stolice, i když pro jiného může trůn znamenat obyčejný hajzlík. 🙂

hanulka11

mohli dát špión ,že jo -vždyť špióní otázky toho dotyčného:D:D:D

bolak

stalker-slídil-úchyla

hanulka11

to ne – ty nemusíš slídit