Hele jaka je stranka na odpovedi?(proste ze napisu otazku a hned mi to odpovi)

Nejlepší odpověď
kapka

No tady přece. My tu nejsme lidi, my jsme inteligentní program 21. století. Dáš otázku počítač ji vyhodnotí a odpoví. K odpovědi přiřadí náhodně vygenerovaný nick. Pak si to sám oboduje. A pro větší přiblížení lidské inteligenci se tu pak o ty body sám se sebou hádá, šoupe otázky skrz naskrz kategoriemi a tak, zas ty body odečítá a tak.

Dělám si srandu. 😁

Další odpovědi
tom004

Zkus tu otázku,a uvidíš.

ten který je

Hele hele,zkus modrou lištu hele.

dougie

Moc to nechápu :(,ale jak píše tom004 napiš tu otázku a když to někdo bude vědět tak určitě odepíše :)))

ReHu

Hned se ani ....... ere.

Vála

http://www.wol­framalpha.com/
možná myslíš tohle…