nimecacek

Hele dneska mám velkej problém já mám notebook a já jsem si zareagoval účet a já znám heslo… pokračování v popisu

a nikdy se mi tohle nestalo až dneska tak nevíte jak se dostat na účet bez hesla? a píšu z tabletu aby jste si nemysleli

Odpovědi
Reezo

nějak otázce nerozumím a o jaký účet se jedná?
jak se přihlašuješ do windows? Pokud ti nejde se přihlásit ve windows, tak normálně spusť PC v nouzovém režimu a měl by jsi tam mít další admin účet, přes který pak můžes upravovat ostatní účty.

Pokud se jedná o jiný účet nebo jiný druh problému, tak více specifikovat, protože jsem nepochopil zcela otázku.