réza9107

hejtr?????????????

co je hejtr? nějaký nenávistník? :) …

Odpovědi
arygnoc

hejtr je takový nenávistník. Dřív se hejtři vyskytovali hlavně na internetových diskusních fórech, kde se jim říkalo trollové a jejich nakrknuté poštěkávání bylo předmětem pobaveného posměchu.

Swevalty

Většinou jsou to lidé, kteří sami nic nedokážou.
Hate= nenávist ale tak silné to u nich určitě není..
Jsou to většinou malé děti..
Prostě závistivci…
Píšou to většinou u slavných youtuberů…

LuK4S3k CZ

Jsou to lidé co nenávidí známé youtubery například Gogomana a dávají jím u každého videa palce dolů a nadávají jim do komentářů. Ale já taky Gogomana moc nemusím někdy se chová jak chlapek co zrovna utekl z ústavu.
Doplňuji:
Oprava chlapek : Chlápek

JanaViki

Člověk, který nemá rád určitou slavnou (nemusí být) osobnost. Třeba ti, co říkají o Justinovi Bieberovi, že je gay apod., vlastně je to opak fanouška;)

DoctorWho

Lukasek nesouhlasím…
Hater je člověk, který nemá rád určitou věc / člověka, například pokud někdo nemá rad nějakého zpěváka, ale normální člověk by si to nechal pro sebe, ale Hater na něj „útočí“ ,snaží se ho prostě zničit. Není to na základě nudy, ale spíš nenavisti..

Reezo

Hater je ten, kdo nesnese danou věc a nějakým způsobem jí sabotuje.