Avatar uživatele
dudu

Hej vy anonymové

Protože již za totáče jsem byl dospělý, velmi dobře si pamatuji s jakým odporem jsme v práci řešili všechny nepodepsané ztížnosti. Z toho důvodu i dnes anonymní otázky tzv.beru do ruky s odporem a posuzuji již dopředu neobjektivně. A často je to určitě škoda.
Přitom tyto stránky umožňují dostatečnou diskretnost.
Proto Vás anonymové prosím, máte-li čisté svědomí, přijměte svoje jméno a elektronickou tvář. Jste přece mezi přáteli.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kupkina před 5117 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

myslím,že na tom nezáleží,pokud někdo zná odpověď,tak ať odpoví,třeba i anonymovi

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

už tady někdo kdysi naváděl,aby se anonymum neodpovídalo,vždyť by to nebyl až takový problém pro adminy,udělat server jen pro registrované,jako je to i na jiných serverech,no ne??????????????

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Třeba si někdo nový účet zakládat nechce, nebo spěchá a otázku položil jen „šupem hopem“. Je to každého rozhodnutí a já to samozřejmě toleruji a respektuji. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Všichni jsme tady víceméně anonymové

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Tak by mě zajímal tvůj názor na Standu.
Ne, nejde mi o to, že by mě zajímal nebo bych ho chtěl kádrovat, ale jde o to, že říkáš podívám se na otázky pod avatarem a vím o čem a jak…
Bohužel standa má privátní otázky, odpovědi a tak pokud se na něj podívám, vím prd a to úplně stejný prd jako u toho anonyma.
Mě však u těch anonymů vadí jedna věc. Zeptají se, je jim odpovězeno a nic z toho, protože nemůžou hodnotit. Ani nahoru a dříve ani dolu.
Ale vezmi to tak, že jsi zde nová a zajímá tě někdo. Řekněme ten standa. Jaký teda je? Oprosti se od toho, že znáš jeho kvalifikované odpovědi. Já bych řekl, že je to úplně stejný.
Mě taky neznáš, ani toho vedle tebe a přesto se ti zdá být dobrý??
Jaký je tvůj názor na mě? Mám tvář, jméno, viditelné otázky a odpovědi. Ale stejně nevíš kdo jsem. Pokud mě potkáš ve městě, stejně mě nepoznáš.
Takže asi tak nějak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Být anonymní je z prakt. hlediska jednodušší,zvláš­ť,když se chce „šulit“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

To je tady ale stále,vemu-li kteroukoli tvář a jméno pochybuji o pravosti.Berte to tady jako hru, otázky na dané téma , ne jako kádrový dotazník z let dávno minulých.(odpověď není myšlena jako osobní útok)Michal.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já s dudu souhlasím. Nebudu to okecávat, ale dobrý dojem anonym na mě nedělá.
Vždyť nemusí uvádět ani své jméno, ani mail, město, věk, vlastně nic tak o co go? A registrace trvá minutu. Možná ani to ne.
Dalšší viz diskuze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
standa

A jaký je rozdíl, podle vašeho názoru, mezi těmito identitami: dudu, standa a „anonym“ ?

Podle mého soudu je to úplně JEDNO ! 🙂

před 5117 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Mně to jedno není. Když se podívám na pár otázek pod Avatarem, udělám si už nějaký názor. Anonymů jsou mraky stejných a názor si nemám udělat podle čeho.

před 5117 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak by mě zajímal tvůj názor na Standu.
Ne, nejde mi o to, že by mě zajímal nebo bych ho chtěl kádrovat, ale jde o to, že říkáš podívám se na otázky pod avatarem a vím o čem a jak…
Bohužel standa má privátní otázky, odpovědi a tak pokud se na něj podívám, vím prd a to úplně stejný prd jako u toho anonyma.
Mě však u těch anonymů vadí jedna věc. Zeptají se, je jim odpovězeno a nic z toho, protože nemůžou hodnotit. Ani nahoru a dříve ani dolu.
Ale vezmi to tak, že jsi zde nová a zajímá tě někdo. Řekněme ten standa. Jaký teda je? Oprosti se od toho, že znáš jeho kvalifikované odpovědi. Já bych řekl, že je to úplně stejný.
Mě taky neznáš, ani toho vedle tebe a přesto se ti zdá být dobrý??
Jaký je tvůj názor na mě? Mám tvář, jméno, viditelné otázky a odpovědi. Ale stejně nevíš kdo jsem. Pokud mě potkáš ve městě, stejně mě nepoznáš.
Takže asi tak nějak.

před 5116 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Někteří pod Avatatarem nic nemají,než to jméno,tak si pak těžko dělat obrázek,dle mého je to úplně jedno

před 5116 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek