kuracek

Hej poradte mi prosim naky lehky cigara s oranzovym filtrem ten bilej je u chlapa divnej;)

jen pro kuraky

Nejlepší odpověď
anonym

Nebylo by jednodušší zeptat se přímo v trafice?…:D

Další odpovědi
briketka10

kouřím dost dlouho, ale u lehkých cigaret jsem neviděla oranžový filtr, vyřešila bych to špičkou a budeš zajímavý :)

arygnoc

ono už cigáro v hube je divné (a to hulím denne 60, hm).
Skús elektroniku, je to dokonca úplne bez nikotínu, keď chceš, a vybrať si môžeš hoci aj fajfku.

terry

A ty kouříš proto, aby to hezky a chlapsky vypadalo? Nebo, že ti to chutná?

iceT

Barva filtru sem,barva filtru tam,podstatné je snad to,co ti chutná,ne?Nebo chceš kupovat cigarety jen podle barvy filtru?
Trafikantka ti moc neporadí,protože pokud sama nekouří,stejně nebude vědět jaký filtr mají který cigára.....

mojitek

HEJ spíš lehký cíga jsou chlapa krapet divný,ne? Si chceš dodat sebedůvěru a mužnost oranžovým filtrem,Sandokane?