flow

Headset –

Zdravim… Mám headset http://www.al­za.cz/headset-creative-hs-1000-d99710.htm#foto … na novém PC mi normálně fungují bez jaké koliv instalace… ovšem na starém PC mi zvuk nejde a sluchátka ani nejdou nainstalovat, jelikož PC nemůže najít žádný software… Stahoval sme nějaký ovladač, ale stejně to nejde nainstalovat, neví někdo, jak to spravit? Předem dík za odpovědi ;). (Na starém PC jsem přeinstalovával Windows..)
OS: WINDOWS XP PROFESSIONAL

Odpovědi
HorkaPolivka

Pokud nestrkáte kabel do špatné zdířky, pak sluchátka musí fungovat. Na to, abyste připojil sluchátka a mikrofon, nemusíte žádné ovladače instalovat. Zkontrolujte, jestli máte zapojená sluchátka správně a jestli máte zapnutý zvuk, popřípadě jestli vám zvuk jde normálně z reproduktorů a není potřeba nainstalovat ovladače zvukové karty, které najdete na CD od výrobce nebo na stránkách výrobce.