TONICK

HDD do PC?

Zdarec, vím, že jsem si asi díky pohromě u Western Digital vybral jednu z těch nejméně vhodných dob, ale stejně chci nakupovat. Už mám nakoupený procesor, MB, RAMky, a grafárnu a chybí mi do „kompletní“ renovace PC už jen HDD. Co doporučujete? Měl jsem vybraný WD 1,5TB HDD AV-GP CE/ WD15EURS/ SATA300/ Interní 3,5"/ 7200RPM/ 64MB, ten byl tenkrát za 1460,–, ale jaksi se to zdražilo :D Co teď? :-/ ☹

Nejlepší odpověď
Hlada

Koupit ho za vyšší cenu.
Koupit levnější menší.
Koupit použitý.
Počkat, až ceny klesnou.

Další odpovědi
casey

jak pise Hlada, nebo jako systemovy koupit uz nejaky SSD, tam se ceny nehejbaly.

emba5

Pokud mate nejaky slusny dysk na data popremyslejte o SSD Crucial M4 64G za 2540kc nebo vetsi.Pokud ne tak ten co mate vybran neni spatny ale Seagate maji trochu lepsi povest.Bohuzel ceny jsou hrozne.

Lamička

Ceny elektra stouply kvůli záplavám v japonsku :D

mosoj

No to tedy koukám. Nějak mně ty ceny unikly.

Jenom těch 64 MB je jaksi málo, asi překlep.