taje.tajemna

Hattrick jsou tři góly v jednom zápase… Zajímalo by mě, jak se jmenuje to, když někdo vstřelí čtyři góly

Nejlepší odpověď
hanulka11

to se asi nenazývá nijak, protože na hattrick jsou pak další zpřísňující pravidla

Ve fotbale či ledním i pozemním hokeji dosáhne hattricku hráč, který v jednom zápase vstřelí tři branky. Někdy se užívají další zpřísňující kritéria, například že všech tří branek musí být dosaženo v jednom poločase či třetině, nebo že mezi těmito třemi brankami nesmí padnout jiný gól (vstřelený jiným hráčem). (Každopádně se však nepočítají góly padlé v penaltovém rozstřelu, resp. samostatných nájezdech při rozhodování o výsledku nerozhodného zápasu, stejně jako u jiných gólových statistik.)

Nejrychlejšího hattricku v ledním hokeji dosáhl 23. března 1952 Bill Mosienko hrající za Chicago Blackhawks, který tři branky do sítě New York Rangers vstřelil během 21 sekund
podle wiki

Další odpovědi
Rocky

Hettrick ovšem nemusí být jen na hráče, je to třeba když tým 3 roky po sobě vyhraje.
Když Váňa 3roky po sobě vyhraje Pardubickou.
Toto je také bráno jako Hettrick