plebs

Hartmanovy a Curriho pásy mohou mít vliv na zdraví?

Tam kde se kříží na př. židle v kanclu, pohovka neb postel, kde se část dne zdržujeme.

Nejlepší odpověď
annas

Oba „pásy“ souvisejí s geopatogenními zónami. Mohou obsahovat negativní energii, která člověka ohrožuje. ale neznám, jen geopatogenní zóny obecně.

Byla u mě kdysi moje spolužačka lékařka, , která žila několik roků v Číně, poznala čínskou medicínu i význam zón.

Tehdy jsem znala jen vyhledávání vody proutkem O geopatogenních zónac v domě jsem nic nevěděla. Ale kamarádka pomohla přestavit některé kusy nábytku. Uvědomila jsem si, že tam, kde stál gauč, ráda sedávala kočka, pro ni vhodné místo, ale pro člověka nikoliv

Některý senzibil či proutkař vám může tyto zóny najít. Možná jste už slyšel o zvířatech. Pokud máte doma kočku či psa, tak si všimněte, kam si pes lehne – výhodné, tedy „bezpečné“ místo pro vás na odpočívání. Kam se lehne kočka, není pro vás to správné místo.

Stejně tak vám pomohou květiny.

Záleží na vás, zda tomu věříte. Ale opravdu je něco mezi nebem a zemí, ale i Einsteinem a laikem.

https://www.da­ma.cz/clanek/pro­kleta-mista-jak-poznate-ze-jste-v-geopatogenni-zone-a-co-s-ni-delat

Pokud nic o tomto problému nevíte, pročtěte si článek
https://www.feng-suej.net/cz/zdrave-bydleni/nastrahy-prirody-a-cloveka

Z toho vyhází činská energie Feng Shui při zařízování bytu.

Něco zde, máte-li zájem.

https://livin­g.iprima.cz/by­dleni/7-jednoduchych-zpusobu-jak-dat-domovu-pozitivni-energii-pomoci-feng-shui

Další odpovědi
elkon

Hlouposti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.