Pažout

Harry Trottel a ta jemná tenata

Ahojte před časem jsem četla tuhle knížku a teď si mám vzpomenou co v ní bylo
trochu se mi to plete s tou Buzzy liškou tak jestli jste to někdo četl tak mi prosím připomeňte

Nejlepší odpověď
zjentek

,D pažoute pažoute ,D
Doplňuji:
ta jemná co? Nemá být v té knížce ta jemná telata?

Další odpovědi
Natee

http://nogwar­ts.blog.cz/1201/ha­rry-trottel-a-ta-jemna-tenata
Stačí jen trocha hledání.

VelkejDíDí

To mi úplně připomnělo tu parodii Henry Proper a šutr mudrců.. to už je taky tak sedm let zpátky.. jako menší jsem se u toho hrozně nasmála.. tak zkoukněte, pokud se chcete dívat na nějakou vymívárnu 😁