Morčata331

Harry Styles

Zamilovala jsem se do Harryho ze skupiny one direction. nemůžu si pomoct. Co máum dělat?????

Doplňuji:
mám :)

P.S je tak krásnej ach jo

Odpovědi
marci1

Vylep si na zeď jeho plakát a užij si to hezké holčičí zamilování. Třeba jednou potkáš a zamiluješ se do podobného muže.

Funna

počkat až tě to dětské zamilované pobláznění přejde…
Doplňuji:
já předpokládám, že už máš jeho fotky všude, tak jsme to ani nepsala…jen je nalep tak tak aby šli za pár let, až je budeš vyměňovat za nějaké úplně jiné, dobře oddělat…a i když ti to teď tak nepřipadá, na 100% tomu tak bude…je to normální a tímhle si prošla většina puberťaček…až se ti uklidní hormony, jen se nad tím pousměješ…