Avatar uživatele
anonym

Harry Potter. Videla jsem pred lety jen prvni dil a nepochopila jsem ho !! Ted vaham .. mam se k nemu vratit ?

Neni to porad … kazdy dil jeste cim dal slozitejsi ? ( tedy na me ). 🙂 -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11, tom004, pokazdejinak před 4663 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Moje sestra před lety viděla jen třetí díl a po odchodu z kina se mě ptala kde,kdo,co,proč a jak.Protože jí dost ucházely souvislosti.
První tři díly jsou takové pohádky,od 4 dílu je to horší,ale ne dějem,je to tím,že postava roste a zažívá čím dál horší nebezpečí,taky má milostné problémy,začíná se víc mluvit o smrti,o zabíjení.
Já jsem třeba prvně viděla film a až poté četla knížku a taky jsem zjistila,že v knize jsou víc popsané myšlenkové pochody jednotlivých postav,které právě ve filmu nejsou vidět,a některé věci třeba filmaři i záměrně vypustili.Pro ty,kdo četli,to není problém,pro ty kdo ne,je potom horší se zorientovat.
Ale jestli máte ráda pohádky,proč ne?I když pohádka není to pravé slovo. A první díl je jen začátek všeho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pokazdejinak

hlasuju pro to, opravdu začít knížkou… mě knžní verze bavila o moc víc… poslední film, který jsem viděla byl Fénixův řád (a ty nové mi nechybí), zato knihy mám přečtené všechny a už dávno
teď jsem někde četla rozhovor s českým hlasem Harryho Pottera Vojtou Kotkem a docela mě pobavilo, že dabing takového velkého ::trháku:: pro něj byla práce na 6–10hodin :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Valky

Moje mamča Harryho miluje! Mimochodem, co je na něm k nepochopení? Malý chlapec, který přežil vraždu, umí čarovat, je ve škole kde zažívá dobrodřužství…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vráťte sa k opätovnému pozeraniu podľa priloženého návodu.

Návod na pozeranie Harryho Pottera:
1 – dostaňte sa do „detskej“ nálady
2 – pohodlne sa usaďte a hlavne vypnite logiku a mobil
3 – zapozerajte sa a verte všetkému, čo vidíte a počujete
4 – Nerozmýšľajte, prežívajte!
5 – Radujte sa, bojte sa spolu s hlavnými hrdinami. Žite spolu s nimi.
6 – Staňte sa žiačkou čarodejnej školy
7 – po skončení filmu zotrvajte ešte nejakú chviľku vo fimovej nálade.

Ak toto dodržíte, všetko pochopíte…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já bych to nechala mládeži…
neviděla jsem ani jeden a nemrzí mě to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Prostě stáhněte Harry pottery z Uloz.to a koukejte se na to, dokud to nepochopíte!!! všechno vám právě v první díle nezdelí!!

http://www.uloz­.to/hledej/?q=ha­rry+potter!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek