Harry Potter. Videla jsem pred lety jen prvni dil a nepochopila jsem ho !! Ted vaham .. mam se k nemu vratit ?

Neni to porad … kazdy dil jeste cim dal slozitejsi ? ( tedy na me ). 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
iceT

Moje sestra před lety viděla jen třetí díl a po odchodu z kina se mě ptala kde,kdo,co,proč a jak.Protože jí dost ucházely souvislosti.
První tři díly jsou takové pohádky,od 4 dílu je to horší,ale ne dějem,je to tím,že postava roste a zažívá čím dál horší nebezpečí,taky má milostné problémy,začíná se víc mluvit o smrti,o zabíjení.
Já jsem třeba prvně viděla film a až poté četla knížku a taky jsem zjistila,že v knize jsou víc popsané myšlenkové pochody jednotlivých postav,které právě ve filmu nejsou vidět,a některé věci třeba filmaři i záměrně vypustili.Pro ty,kdo četli,to není problém,pro ty kdo ne,je potom horší se zorientovat.
Ale jestli máte ráda pohádky,proč ne?I když pohádka není to pravé slovo. A první díl je jen začátek všeho.

Další odpovědi
pokazdejinak

hlasuju pro to, opravdu začít knížkou… mě knžní verze bavila o moc víc… poslední film, který jsem viděla byl Fénixův řád (a ty nové mi nechybí), zato knihy mám přečtené všechny a už dávno
teď jsem někde četla rozhovor s českým hlasem Harryho Pottera Vojtou Kotkem a docela mě pobavilo, že dabing takového velkého ::trháku:: pro něj byla práce na 6–10hodin :)

Valky

Moje mamča Harryho miluje! Mimochodem, co je na něm k nepochopení? Malý chlapec, který přežil vraždu, umí čarovat, je ve škole kde zažívá dobrodřužství…

led

Vráťte sa k opätovnému pozeraniu podľa priloženého návodu.

Návod na pozeranie Harryho Pottera:
1 – dostaňte sa do „detskej“ nálady
2 – pohodlne sa usaďte a hlavne vypnite logiku a mobil
3 – zapozerajte sa a verte všetkému, čo vidíte a počujete
4 – Nerozmýšľajte, prežívajte!
5 – Radujte sa, bojte sa spolu s hlavnými hrdinami. Žite spolu s nimi.
6 – Staňte sa žiačkou čarodejnej školy
7 – po skončení filmu zotrvajte ešte nejakú chviľku vo fimovej nálade.

Ak toto dodržíte, všetko pochopíte…

hanulka11

já bych to nechala mládeži…
neviděla jsem ani jeden a nemrzí mě to

DDarent

Prostě stáhněte Harry pottery z Uloz.to a koukejte se na to, dokud to nepochopíte!!! všechno vám právě v první díle nezdelí!!

http://www.uloz­.to/hledej/?q=ha­rry+potter!