kotě07

Harry Potter a relikv ie smrti 1… v češtině.. bez titulků

prosím kde stáhnou nebo shlédnout tento film v češtině? ne jen s titulky? děkuji

Nejlepší odpověď
panenka

http://www.uloz­.to/8168631/ha­rry-potter-a-relikvie-smrti-cz-dabing-avi

Další odpovědi
chudst

Cesky se to prozatim nikde nevyskytuje (dokonce snad ani ve spatne kvalite z kina); zacne to az jakmile vyjde DVDcko.

panenka: Ze by cely film mel 1,38mb? :P (Nekteri uploaderi na uloztu vyuzivaji toho, ze uzivatele si tak akorat vetsinou prectou nadpis.)

edit: a koukam, ze palce se tu taky davaji bez poradneho precteni ;) Panenka se sice snazila poradit, ale jeji rada nebyla uzitecna, nechapu ty palce. (Nic proti, samozrejme, snazila se a to se ceni, ale na palec nahoru to tentokrat nevidim.)

emba5

Na DVD má vyjít 13.4.a na Blu-Ray 15.4. Potom se určitě objeví na torrentech nebo ulož to

Falcon

Relikvie smrti 1 se dá najít na „Ulož to“ pouze slovensky a je dost škaredý obraz.