kapka

Harlekýnský syndrom, znáte?

Já na pár videí narazila teď. A jsem lehce v šoku.

Nejlepší odpověď
annas

Také jsem o této chorobě neslyšela, ale něco našla rovněž ve Wikipediii.

Kožní choroba, která může způsobit i smrtelnou infekci.

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Har­lequin-type_ichthyosis

Další odpovědi
Fly

Ja teda tiež. Myslím si ale, že by bolo lepšie, keby tieto deti uspali. Možno je to kruté, a tak, ale myslím si, že tie deti budú mať nie príliš dobrý život…

anonym

Nikdy jsem o této nemoci neslyšela já jsem více než v šoku!

Terryle

Tak to je šílený.
Souhlasím asi s Fly, eutanázii rozhodně nezastávám, ale beru to z vlastního pohledu. Než cítit při každým pohybu takovou bolest, tak radši usnout a už se nevzbudit… :o/

ixpektix

Je to hrozné co nato říct že obyčejná rýma nebo horečka zabíjí já už to kde si četl

kapka

O rýmu tam ani tak nejde. Koho to zajímá a něco vydrží, tak si to najde na youtube jako harlequin baby syndrom. Já sem odkaz dávat nechci.