iwetax

Hardware a myš

Předem říkám, že s počítačem umím jen základy. Teď mi přestala fungovat myš, problém je v počítači. Píše mi to, že USB nelze rozeznat. Mám vložit instalační CD , vůbec nevím co s tím, je na to nějaký program na internetu? Počítač používám na hry, takže bez myši jsem ztracená 🙂
Doplňuji:
Píše mi to : Jedno ze zařízení USB připojených k tomuto počítači nepracuje správně a systém Windows jej nerozeznal.

Nejlepší odpověď
rynek878

Může být povytažený kabel z USB,zkuste vytáhnout kabel úplně,restartovat PC a znovu zapojit myš do USB,PC by jí měl najít !

Další odpovědi
Reuef

a kdyz ani to nepomuze zkuste to dat do jinyho USB slotu…