petule1

hárání u mladé fenečky

mame fenečku ma 8 měsíců je ted po harani.ma natekle ceciky chtela jsem se zeptat jestli je to normalní.Nejsme si jisti jestli ji jeden pejsek nepokryl,odtryhly jsme je od sebe ale nevime jestli vcas.děkuji za odpoved.

Odpovědi
Drap

Nedá se jednoznačně určit. Bradavky se po hárání zvětšují jen ojediněle. Otázkou je, jak je to dlouho po hárání ?. Spolehlivě by dokázal odpovědět ultrazvuk na veterině.

tazatelka

Rozhodně s fenečkou na veterinu a žádat SONO. To jasně prokáže, jestli je nebo není březí.

kamila44444

tak to se těžko pozná.Buď už bylo pozdě, a nebo se stává,že pejsek si někdy myslí že bude mít štěňátka a v tom těle se to jaksi seběhne tak,že pejsek bude mít mlíko.Raději zajděte za veterinářem.