Avatar uživatele
dudu

Hapal jsem z Marsu já, nebo snad někdo jiný?

Vážení. Pohleďte prosím na ceny deklarovaných bioproduktů. Když jsem nedávno třeštil zrak na nabídku 250 gramů biorybízu za 75 korun, chápal jsem to jako vtip. Ovšem podle katalogu na níže uvedené adrese to zřejmě kdosi myslí vážně. Celé dílo korunuje nabídka na „Pravý domácí časopis“ za 45 Kč.
Prosím zírejte: https://www.freshbe­dynky.cz/novin­ky-c1033

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, kodl67 před 2057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zřejmě jste žil na Marsu v jiných podmínkách a to, že jste spadl z Marsu, vás přivedlo k tomu, že zíráte.

My zíráme, vy zíráte – Vizír. Nepřipomínají vám ceny tento reklamní slogan a údajnopu kvalitu?

Jenže je pravda, že žít „bio“ je in.

Je pravda, že někdy není velký rozdíl mezi „bio“ a „nebio“. Třeba bio vejce, biomed, jenže když nekupuji přímo od soukromníka, kde je záruka, co je „bio“.

Když dva dělají totéž, není vždy totéž: Je na prvním místě vždy zákazník?

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

„No nekupte to, když je to tak levný.“
Pokud je někdo ochoten akceptovat biocenu, tak proč ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Celá ta biohabaďúra je nesmysl. Neexistuje půda, která by nebyla více či méně kontaminována průmyslovými exhalacemi, takže třeba těžké kovy najdeme i v biozelenině. Nehnojí se sice průmyslovými hnojivy, ale vyšší obsah dusičnanů může být i po hnojení pravým koňským hnojem. Jediné plus je snad to, že by tam neměly být pesticidy a jiné -cidy. Takže si nedělám žádné iluze.
Pravý domácí časopis asi není levý, má dobrý pravopis a není z recyklovaného papíru. Ten bych bral 🙂

Upravil/a: Kepler

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Z Marsu hapali ti, kdo na bio produkty a na pravý domácí časopis skočí.
Bez nich by se „producenti“ mohli třeba rozkrájet, neuspěli by.
_______

Doplňuji (na odkaz jsem se podívala až po odpovědi):
Ovšem bedýnka ovocná 100 kg za 999 Kč (= 1 kg za 9,99 Kč)
ujde. Nebo ne? (10 × 10 = 100)

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… přesně jak píše Kepler: … bio je blbost, nebo si někdo myslí, že kyselý deště se těmto farmářům vyhnou, a že nehnojí je pravda, jim stačí to co k nim spláchne od sousedů, neboli jak říká Bolek: https://youtu­.be/uQ1TA-N3jEU?t=1h25m50s

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Ivzez: ta bedýnka je 10 kg, ne sto. To už nejde. Sice tam ten údaj nevímproč napsali 2×, ale znaménko násobení tam chybí. Nebo to měl být fór? Od vás bych to moc nečekal 🙂 Nebo je taky možné, že sám ztrácím smysl pro humor, což je na pováženou. ☹

před 2057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Měl to být vtip, bylo mi jasné, že to byla chyba a ne násobení.
Ale když si z nás dělají dobrý den BIOfarmáři, …

před 2057 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek