briketka10

Hanny má zlatou blahopřejte se mnou !!

Doplňuji:
asi nee, když už spí, ale chybělo jí dost bodů, kde se vzaly ?
myslím stejně, že poočku kouká..

Nejlepší odpověď
Terryle

Dneska se tady nějak zlatí… Blahopřeju moc i Vám, Hanny. Jste takový zdejší sluníčko – zlatíčko s pusou i srdcem na správným místě. Dík, že tu jste a ještě dlouho vydržte!

Další odpovědi
Andělé

Tak přátelé,už jsem usnula,ale probudili mě divoši venku…
Tak jsem sem mrkla a ejhle-
Hanny2,vím,že po 4dc červeného už spíte,ale ráno Vás čeká veliká gratulace.
Moc Vám gratuluji k vyslouženému zlatu a děkuji za vše. Těším se na další otázky a odpovědi..:-)
Zbytek napsal doktor-vivat,halelujá…:-)

Deli

Gratuluji Hanny a také chválím briketku, která tak trochu převzala štafetu za naši milou -iv-. Kdepak ta se toulá???

anonym

Vivat, alelujá, bis, bravo, hurá, Congratulation, živijó, blahopřání etc.
Tentokrát vzácná vyrovnanost s venkovanem, týž den na startu, týž den ve zlatu, sakra nedrželi se snad při společném běhu za ruce?

Drap

Připojuji se ke gratulacím a přeji mnoho dalších úspěchů

led

Hanny2,
tož, děvčice, vitaj mezi náma. Ať sa to zlato leskne jak… to slunce.

arygnoc

pekne, pekne.
gratulujem.

tom004

Dobré ráno.Velká gratulace i ode mne.

casey

Velice gratuluji hanny k zaslouzenemu zlatu, sice ponekud opozdene, ale pred chvili jsem vstaval

hanny 2

Dobré ráno!
Přátelé,kamarádi,JE ČAS SKONČIT!Bylo mi s vámi dobře!!!
Néééééééé,kecám,vů­bec mě neberte vážně!Je ,bylo a bude mi s vámi dobře i nadále!
Všem moc děkuji za gratulace,je to příjemné probuzení do nedělního rána!
Briketko,po očku jsem vážně nekoukala,spala jsem jak špalek – to víš,po dvou dvojkách vína – to se spí moc dobře!

Jikra

O co později tak o to vroucněji blahopřeji z celého srdce ke zlaté metě.Velice dobrá práce.

venkovan

Přeji mnoho dobrých klepnutí do klávesnice aby bodíky stále přibývaly.

johana 56

Gratuluji.Zlato jistě není důvodem k ukončení,ale pobídkou k další dobré spolupráci.

aramah

Hodně moc gratuluji ke zlatu

zl@tk@

Rovněž se přidávám ke gratulantům a gratuluji. Zl.

annas

Také se připojuji ke gratulaci.