Michal Kole

Hannulko, dotaz byl obecně rovině, pracující co musí být od 6 hodin v práci nemůžou stát před marketem, tak jdou odpoled

v době internetu nevidím problém, předobjednávky.

U e-shopu taky je leckde vidět skladová zásoba, tak proč by to nešlo v diskontních řetězcích ?

Taky mají informační systémy a není problém vygenerovat HTML tabulku se skladovou zásobou.

Programuji tak dokonce vím jak na to.

Co mají dělat vesničtí co nemají auto jezdí autobusem tak jedou zbytečně.

Obchod by měl zaplatit škodu, můžou si za to sami. Měli více objednat.

Odpovědi
led

Zjavne otázka znie:
„U e-shopu taky je leckde vidět skladová zásoba, tak proč by to nešlo v diskontních řetězcích ?“
pretože kvôli tomu zamestnávať pracovníka by bolo pre obchod nerentabilné.
Ale pokiaľ si pamätám, niektoré obchody majú možnosť predobjednávky, ráno na papieriku odovzdáte zoznam, poobede si vyzdvihnete.
PS.
vzhľadom na bližšie neurčanú otázku, zjavne ide o akčný predaj, funguje to spôsobom vedenie reťazca vyhlási akciu a rozdelí zásoby po predajniach – niekedy vyjde 1–3 kusy na predajňu (predavači nesmú odkladať a nepredať) a v obchode platí odjakživa,
kto prvý príde – kúpi
Doplňuji:
Zjavne išlo o túto otázku:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-prijdu-do-prodejny-pro-zbozi-v-akci-a-zbozi-neni-proc-nema-prodavacka-nebo-spis-vedouci-zbozi-sehnat-na-vlastni
nabudúce, ak sa odvolávate na niečo, uveďte odkaz, uľahčí to prácu druhým. Ďakujem

anonym

Michale, představ si, že na vesnici už dorazila taková vymoženost jako automobil. Jinak kdybys nebyl líný vepř, generující 10 otázek denně a místo toho použil google, tak narazíš třeba na http://nakup.i­tesco.cz/, kde si můžeš rovnou objednat.

Vím, že se pouštím do souboje s větrnými mlýny – viz http://exotope­dia.org/wiki/Michal_Ko­lesa , ale zatím mne to baví