wenda

Hannah Montana

Slíbila jsem své mladší sestře, že zjistím co se stalo s maminkou Hanny Montany. Vypadá to, že umřela. Nevíte to někdo?

Nejlepší odpověď
quentos

zemřela před sedmi lety při letecké havárii; jejímu manželovi zůstaly na krku děti, pročež se vzdal své kariéry úspěšného country zpěváka.

Zdroj: answers.yahoo­.com/question/in­dex?qid=20070616202447A­AFgAy0

Další odpovědi
eva

Maminka Miley Cyrus žije.Pokud ovšem myslíte ze seriálu tak jak říká tu kolega zemřela před 7 lety při letové havárii

panenka

její maminka už nežije 7 let zemřela při letecké havárii