Avatar uživatele
nabubindes

Halušky s brynzou a slaninou, jak ti to chutná?

jíš brynzu? sýry jako niva? a co smraďochy jako tvarůžky, romadur?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, elektrikář před 5051 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já sním všechno,kromě rýžového nákypu. Takže mě chutná všechno…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Halušky s brynzou a slaninou jsem mívala moc ráda, ale protože jsem musela slaninu ze svého jidelníčku vyloučit, jen koukám na druhé, když si pochutnávají. Jinak z brynzy dělám pomazánku, romadur konzumuji jen tak, tvarůžková pomazánka je vyjikající, tvarůžky používám je i v teplé kuchyni (potom musím moc dobře vyvětrat), Nivu nejím, protože obsahuje plísně, i když ušlechtilé, ale organismu stejně neprospívající. Navíc je to sýr hodně tučný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luss

MNAM MNAM. Na vsechno vyjmenovane MNAM :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ano výborné jídlo i tvarůžky romadur super jídlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já halušky doma nedělám ale je to tak měsíc co jsem to jedla u tchýně na návštěvě.Pokud by tam byl romadur nebo tvarůžky asi bych si to nedala ale dala tam syr slaninu a můžu říct že to dobře vypadalo,pěkně vonělo bylo to moc dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Jím všechno co je napsané.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elekrikář

Halušky jsem vařil jako student když docházely peníze. Rozstrouhat nebo rozmixovat 2 brambory vejce a mouka,trochu mléka. Z namočeného prkénka se odkrajují nudličky do osolené vody.Po vyplavání se 2 min vaří.Vyloví se cedníkem dají do mísy a pomastí se , neslepují se.Kdo nemůže slaninu použije trochu másla. Smíchá z nastrouhanou brynzou. Jde použít i jiný sýr když brynza není.Když nebyla slanina používal jsem osmaženou cibulku zelenou petrželku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ne, že bych je musela denně, ale občas si je dám ráda. Ale s brynzou brynzovou, ne tou náhražkou, co se zde občas prodává. Na horách je před časem dělal známý ze Slovenska a to byla mňamka.
Tvarůžky nee, Romadur tak 1*za 2 roky 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

V jedné restauraci na pankráci to začali dělat smažené syrečky jako specialitu, šlo to docela na odbyt, ale ten smrad. Jajo zlepšovák jsem jim udělal dlouhou prodlužovačku, stůl na zahradu a smažili to ve friťáku venku.

před 4962 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek