nabubindes

Halušky s brynzou a slaninou, jak ti to chutná?

jíš brynzu? sýry jako niva? a co smraďochy jako tvarůžky, romadur?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já sním všechno,kromě rýžového nákypu. Takže mě chutná všechno…

Další odpovědi
annas

Halušky s brynzou a slaninou jsem mívala moc ráda, ale protože jsem musela slaninu ze svého jidelníčku vyloučit, jen koukám na druhé, když si pochutnávají. Jinak z brynzy dělám pomazánku, romadur konzumuji jen tak, tvarůžková pomazánka je vyjikající, tvarůžky používám je i v teplé kuchyni (potom musím moc dobře vyvětrat), Nivu nejím, protože obsahuje plísně, i když ušlechtilé, ale organismu stejně neprospívající. Navíc je to sýr hodně tučný.

Luss

MNAM MNAM. Na vsechno vyjmenovane MNAM :)

oskar

Ano výborné jídlo i tvarůžky romadur super jídlo.

panenka

Já halušky doma nedělám ale je to tak měsíc co jsem to jedla u tchýně na návštěvě.Pokud by tam byl romadur nebo tvarůžky asi bych si to nedala ale dala tam syr slaninu a můžu říct že to dobře vypadalo,pěkně vonělo bylo to moc dobré.

lorja

Jím všechno co je napsané.

Elekrikář

Halušky jsem vařil jako student když docházely peníze. Rozstrouhat nebo rozmixovat 2 brambory vejce a mouka,trochu mléka. Z namočeného prkénka se odkrajují nudličky do osolené vody.Po vyplavání se 2 min vaří.Vyloví se cedníkem dají do mísy a pomastí se , neslepují se.Kdo nemůže slaninu použije trochu másla. Smíchá z nastrouhanou brynzou. Jde použít i jiný sýr když brynza není.Když nebyla slanina používal jsem osmaženou cibulku zelenou petrželku.

ReHu

Ne, že bych je musela denně, ale občas si je dám ráda. Ale s brynzou brynzovou, ne tou náhražkou, co se zde občas prodává. Na horách je před časem dělal známý ze Slovenska a to byla mňamka.
Tvarůžky nee, Romadur tak 1*za 2 roky 🙂.

elektrikář

V jedné restauraci na pankráci to začali dělat smažené syrečky jako specialitu, šlo to docela na odbyt, ale ten smrad. Jajo zlepšovák jsem jim udělal dlouhou prodlužovačku, stůl na zahradu a smažili to ve friťáku venku.