Sarrow

Halucinace

Jakými způsoby lze legálně a neškodně vyvolat halucinace?

Slyšel jsem o 3 způsobech:

1.) Pobytem v absolutní tmě… (více jak 24 hodin)

2.) Dva dny v kuse nespat

3.) Ganzfeldův efekt – provádí se zapnutým rádiem na prázdné (šumící) frekvenci, přilepenými půlkami ping-pongových míčků na očích a rudým světlem zářícím proti očím… (začíná účinkovat za půl hodiny)
http://www.q3­.cz/images/853169­.jpg

Nejlepší odpověď
Pájo

Změněný stav vnímání navozuje i 4.) holotropní dýchání (také hyperventilace = prohloubené a zrychlené dýchání, nadměrné dýchání) http://www.you­tube.com/watch?v=J3a6e­iEdllc

Další odpovědi
anonym

Známější jsou spíše ty způsoby nelegální, ale o těch má Wiki spoustu informací. Já měla hezoučké halucinace, když jsem před léty prodělala zápal plic. Zvláštní je, že halucinace jsem neměla, když jsem tři dny zápasila s horečkou 41,5 stupňů. Přišlo to teprve, když mi teplota klesla ke 39. A to jsem půl dne dělala pěkné věci. Děti dostaly řadu protichůdných příkazů a úkolů. Manžel nevěděl, co mi má vlastně nachystat k jídlu a já měla tendenci nejen vstát z postele, ale strašně jsem potřebovala jít nakoupit. Co se mi v hlavě mlelo, když jsem upadla do polospánku, to byl taky pěkný mazec. Nejhorší bylo rozlišit, co je skutečnost a co ty zmatené představy. Večer mi naštěstí teplota zase stoupla a tenhle stav skončil.
Takže, ne že bych Ti radila někde si uhnat zápal plic, ale i vysoká teplota vyvolává halucinace.

huxa

Musím doporučit tu horečku.
Jestli chceš ale si přivodit halucinaci či nějaký podobný stav legálně a bez újmy, zkus I-Doser-program, který ti navodí stav, jakobys požil nějakou drogu (dle písně :) http://www.i-doser.com/ je to sice špatné, ale abys nemusel platit, je tato hudba i na youtube :)
lehni si v postely, zavři oči a alespoň půlhodiny vybranou hudbu poslouchej