DaiWoman

Hahahihihohohu­huhyhy

V jednej dedine žili 3 kamaráti farmári. Dohodli sa, že pre nové osivo pôjdu iba Adam a Boris a že Cyril ostane strážiť polia. Na trhu kúpil Boris 75 vriec pšenice a Adam 45 vriec. Doma si všetku pšenicu rozdelili tak, že všetci traja mali rovnaký počet vriec. Cyril za svoju bio pšenicu zaplatil 1400 eur. Koľko eur z tej sumy dostal Boris, a koľko Adam ak sa spravodlivo rozdelili?

Odpoveď:
Boris,Adam
Doplňuji:
Není to do žádných olimpiád :´-(

Nejlepší odpověď
hanulka11

měla by ses zaměřit na nějaké stránky pro děti a neplýtvat zde časem

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/domnivate-se-ze-je-spravne-vypracovavat-studentum-soutezni-otazky-do-ruznych-olympiad

Další odpovědi
Drap

Odpovědi jsou aby poradily a ne někomu doplňovaly rozum