Hádanka – trochu voda, trochu zem. Volá tě nechod sem! Co to je?

hádanka do školy nevíme co s tím,

Nejlepší odpověď
kropitko

třeba močál nebo bažina

Další odpovědi
SinceX

bláto, bahno, močál..a další tipy, toho přede mnou ;)

speedy111

muze to byt rašelinište ale nemyslete ze bažina močál a rašelinište maji stejný viznam bažina je na pohled mokrá puda pak zapadnete a cimvic bojujete tim vc se propadate,močal mnoho jezirek ktere jsou v mlze,raseliniste jsou také jezírka ale pokrite zeminou nepropadáte se pomalu ale hup a už se topíte a ven se nedostanete protoze tam rostou rostliny a chaluhy do nich se zamotate a je svama amen je jen 10 procent že se stama dostanete živí

PoliGrom

že by Vodník.....