BEAES

Hádanka s obilím…příjdete na to?

Chudý zemědělec šel prodat na trh obilí. Jelikož měl jen jeden pytel, tak do půlky nasypal ječmen, pak pytel svázal a do druhé půlky nasypal pšenici.
Na trhu objevil kupce, který chtěl ale jako na potvoru jen ječmen, který byl dole.
Kupec měl také jen jeden pytel a nechtěl pytle vyměnit, neboť ten jeho je dražší.
Jak dostali ječmen do druhého pytle, aniž by sypali obilí někam mimo?

Doplňuji:
Řešení
Nasypali pšenici do kupcova pytle. Pak ho zavázali a obrátili naruby. Do pytle nasypali ječmen.
Pak rozvázali kapsu s pšenicí a nasypali zpět do prvního pytle.

Odpovědi
Miroslavst

To už tady bylo. Já vím není v lidských silách ohlídat otázky.
Tehdá se to probíralo, ale stejně si myslím, že ikdyž padla správná odpověď, tak to nepůjde kvůli tomu převracení naruby.