Ondrej01

Hádanka pro chytré hlavy! :)

Zdravím všechny uživatele odpovědi.cz! Mám pro Vás menší hádanku, kterou mi jeden kamarád přeposlal, jde o to uhádnout slovo, popřípadě slovní spojení, které se schovává za těmito indiciemi. Wilma, Akvárium, Pierce Brosnan, Objektiv, Ledovec, Vrána, Podvazek, 21. Přeji hodně štěstí! (mě osobně to dalo celkem práci uhodnout :))

Nejlepší odpověď
MacChill

Nemá to náhodou něco společného s nějakou soutěží, kterou bys měl řešit sám?

Třeba s touhle?: http://www.fcb­.4fan.cz/index­.html

Další odpovědi
anonym

Komerční soutěže tady nemají co dělat. A chceš tvrdit, že doslovná shoda otázek je jen náhoda?
Nebuď bláhový, ať už po 2. nenarazíš – a co to na nás zkoušíš za habaďůru, viz nejstarší otázka stará 93 dnů a přitom registrace teprve v tomto zářijovém měsíci?!

Ondrej01

vůbec ne

Ondrej01

.