Avatar uživatele
iceT

Hádanka či překlep?

= Enrico mal aj mladšiu sestru, ktorá však ako desaťročná zomrela na leukémiu. Enrico mal vtedy šesť rokov.=

Kdo ze sourozenců byl tedy mladší?
Doplňuji:
http://www.csfd­.cz/tvurce/4195-enrico-colantoni/

A že jsem si to nevymyslela,je to ve druhém odstavci…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 14Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, aramah, samicek333, anonym, johana 56, barnajka, anonym, Lucijej, bolak, Tom20, Damiana, anonym, anonym před 4213 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

já bych řek že to bude překlep, a tam nakonci nebude „rokov“, ale „rukou“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Logické by mi připadalo jít na to jako Dědvševěd. Ale Tvůj odkaz nemluví o další sestře, naopak jen o bratrovi.
Takže to beru tak, že je to šotek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

jedině, že by se narodil 29.2…jinak nevím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Spíše překlep, dala jsem to googlu a našla si ten článek o Enricovi. Asi se někdo spletl, ale sama bych si toho v článku nevšimla.
Doplňuji:
http://www.csfd­.cz/tvurce/4195-enrico-colantoni/

Upravil/a: samicek333

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejprve si to přeložíme, aby bylo jistější.
Erik měl i mladší sestru, která jako desetiletá zemřela.Tehdy měl erik 6 let.
Takže když bylo erikovi šest, umřela mu desetiletá sestra. Jelikož měl ještě jednu sestru a té bylo dejme tomu 11 let, byla ta p které mluví jeho mladší sestrou.
Nikde se totiž něëříká, že sestra byla mladší od něj.
Doplňuji:
A odpověd tam máš taky, ale to jsem nevěděl.
Jeho starším bratom je Hector Colantoni, vďaka ktorému sa vraj začal zaujímať o herectvo.
Takže měl mladší sestru a staršího bratra.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Možná to bude naopak ale je to překlep. Nevím, proč by se do biografie dávaly hádnaky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Sestra je mladši oproti staršímu bratrovi, ale za tu strukturu by editor zasloužil:-D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Funna

vševědo, čti co tam je a neupravuj si text, jen proto, že se ti to hodí…Enrico měl mladší sestru, která zemřela, když mu bylo 6 a jí 10…nic o tom, že to byla jiná sestra tam není…je tam podmínka: když zemřela (mladší sestra) tak Enricovi bylo právě 6…což je zjevně kravina…

před 4213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

mohl mít mladší a starší sestru, nic neupravuji. Tak stejně jak je uvedeno v článku, jasně se píše, že měl staršího bratra, ale to jsem nevěděl když jsem odpovídal.

před 4213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

jo…to sice mohl…ale tam mladší zemřela v 10, když mu bylo 6…to je jediný možný závěr, který je v tom textu…

před 4213 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby