iceT

Hádanka či překlep?

= Enrico mal aj mladšiu sestru, ktorá však ako desaťročná zomrela na leukémiu. Enrico mal vtedy šesť rokov.=

Kdo ze sourozenců byl tedy mladší?
Doplňuji:
http://www.csfd­.cz/tvurce/4195-enrico-colantoni/

A že jsem si to nevymyslela,je to ve druhém odstavci…

Nejlepší odpověď
bolak

já bych řek že to bude překlep, a tam nakonci nebude „rokov“, ale „rukou“

Další odpovědi
anonym

Logické by mi připadalo jít na to jako Dědvševěd. Ale Tvůj odkaz nemluví o další sestře, naopak jen o bratrovi.
Takže to beru tak, že je to šotek.

Funna

jedině, že by se narodil 29.2…jinak nevím…

samicek333

Spíše překlep, dala jsem to googlu a našla si ten článek o Enricovi. Asi se někdo spletl, ale sama bych si toho v článku nevšimla.
Doplňuji:
http://www.csfd­.cz/tvurce/4195-enrico-colantoni/

anonym

Nejprve si to přeložíme, aby bylo jistější.
Erik měl i mladší sestru, která jako desetiletá zemřela.Tehdy měl erik 6 let.
Takže když bylo erikovi šest, umřela mu desetiletá sestra. Jelikož měl ještě jednu sestru a té bylo dejme tomu 11 let, byla ta p které mluví jeho mladší sestrou.
Nikde se totiž něëříká, že sestra byla mladší od něj.
Doplňuji:
A odpověd tam máš taky, ale to jsem nevěděl.
Jeho starším bratom je Hector Colantoni, vďaka ktorému sa vraj začal zaujímať o herectvo.
Takže měl mladší sestru a staršího bratra.

štamgast

Možná to bude naopak ale je to překlep. Nevím, proč by se do biografie dávaly hádnaky.

AndreiRanger

Sestra je mladši oproti staršímu bratrovi, ale za tu strukturu by editor zasloužil:-D

Funna

vševědo, čti co tam je a neupravuj si text, jen proto, že se ti to hodí…Enrico měl mladší sestru, která zemřela, když mu bylo 6 a jí 10…nic o tom, že to byla jiná sestra tam není…je tam podmínka: když zemřela (mladší sestra) tak Enricovi bylo právě 6…což je zjevně kravina…

anonym

mohl mít mladší a starší sestru, nic neupravuji. Tak stejně jak je uvedeno v článku, jasně se píše, že měl staršího bratra, ale to jsem nevěděl když jsem odpovídal.

Funna

jo…to sice mohl…ale tam mladší zemřela v 10, když mu bylo 6…to je jediný možný závěr, který je v tom textu…