Natty*

Háčkovaný anděl od Lucie Bílé-dražba?

Dobrý den,
nemáte někdo tušení, za kolik se vydražil obraz anděla, který uháčkovala Lucie Bílá bubeníkovi Andrejovi z Talentu? Dražbu jsem sledovala a držela jsem palce, aby se obraz vydražil za co nejvíce, protože se mi krok Lucie Bílé moc zalíbil. Bohužel jsem ale prošvihla konec dražby.
Moc děkuji za odpovědi!!

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.fa­cebook.com/lu­ciebila
tam se píše že se prodal za 100 000tis
Doplňuji:
před 5 hodinami
Děkuji vám všem, kteří jste se zúčastnili dražby mého vyšívaného anděla pro bubeníka Andreje. Prodal se za neuvěřitelných 100.000 Kč. Lucka