d-a-m

hacknutí facebooku

Dobrý den, chci se zeptat, co se dá dělat s tím, když vám někdo hackne Facebook. Tzn: změní heslo k fb i k mailu, na který se dá vygenerovat nové. Jde s tím něco udělat, aby se účet vrátil zpět původnímu majiteli? Děkuji

Odpovědi
Toga

No tak rozhodně když máte účet na seznamu – tak si otevřete stránku http://napove­da.seznam.cz/cz/za­pomenute-heslo.html a tam si zadáte informace, které po vás chtějí – na jiný email vám pošlou heslo. Pak uděláte to samé na facebooku. Heslo vám pošlou a máte to… Pak bych doporučovala si změnit heslo a všechno co se dá aby se to už neopakovalo. Hodně štěstí!