Avatar uživatele
vevinka007

Gynekologie

Jsem panna, ale bojím se , že gynekoložka řekne, že nejsem.. Může se to stát ? Jak to vůbec zjistí, jestli jsem nebo nejsem panna? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2502 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Pokud víš,že jsi nedělala nic co by způsobilo penetraci,tak se není čeho bát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

hymen, teda panenská blana, má tak mnoho podôb (tvar, tuhosť, pružnosť, farbu) ako ženy samotné.

jej absencia alebo pretrhnutie nie je dôkazom o pohlavnom styku (iba v niektorých ortodoxných náboženstvách, a tie, ako vieme, nejaké vedecké argumenty odmietajú).
ku pretrhnutiu môže prísť pri akejkoľvek manipulácii (zavádzanie tampónu, masturbácii, ale i nesexuálnej aktivite, ako je napr. šport).

"panenstvo" dnes už nie je podstatný znak, ktorý gynekológa nejako zaujíma, skôr by ho zarazila nejaká pohlavná nemoc (i tie sa dajú získať nepohlavne), preto pokladajte gynekológa za priateľa a nie za nepriateľa.

nakoľko podľa vašich tvrdení ste sexuálne neskúsená, ešte by som si na vašom mieste nechal prípadne i poradiť, pokiaľ máte nejaké predsudky či obavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Jestli máš už teď takový problém, tak bych se snažil zavolat na linku důvěry nebio na jakoukoli třeba bezplatnou linku sociální pomoci a požádat o radu!!!
Tohle není sranda!!!
Zastav se !
Přemýšlej ! A konej jen to nejlepší, co uznáš za vhodné, prosím!
Držím palce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Pokud jsi s nikým neměla pohl. styk, nemáš porušenou panenskou blánu, tudíž Ti nemůže říct, že bys pannou nebyla. Navíc, pokud jí přímo neřekneš, že už jsi s klukem byla, nemá důvod ani právo Tě prohlížet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Jeden doktor zjistí, zda dobře vidíš, má na to přístroje a provede nějaké vyšetření, stejné je to i u gynekologa, jen se zaměřuje na jinou oblast. Gynekolog je především člověk a vše Ti vysvětlí, takže se nemusíš bát vyšetření. A čeho se bojíš? Proč Ti to vadí? Kvůli okolí, rodině? Kolik máš roků?

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek