Avatar uživatele
anonym

gynekologie

jakou bylinku bych mela pouzivat na svedeni genitalii dekuji za odpoved

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4714 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Valky

Asi žádnou, pokud se jedná o mykózu, určitě na gyndu! Ale může to mít i jiné příčiny. Problémy s pohlavními orgány nikdy nezanedbávat!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pokazdejinak

jako prevence je vhodná sedací lázeň z řebříčku, na výplachy je možné použít Tantum Rosalgin, k pití na celkový účinek se dá sehnat tzv. ženský čaj
Doplňuji:
Clotrimazol je antimykotikum – to by ten problém opravdu měl vidět lékař, pouze pokud tím trpíte opakovaně a troufnete si odhadnout, že „je to tu zase“ :/ tak, pak jedině – ale možná jsou lepší čípky (varianta volně prodejná je taky Gyno-Pevaryl)
konkrétně můj doktor mi vysloveně doporučil ty výplachy Rosalginem – ideálně po každé menstruaci, případně během léta po koupání ve chlorové vodě – někdo je na to holt citlivější

Upravil/a: pokazdejinak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
janesis

Na bylinky moc nejsem, ale měla jsem stejný problém a na gyndě mi napsal clotrimazol. Ten je i volně prodejný a mazat 2× denně a je to hned pryč :) ale taky to může být jen reakce na mýdlo tak zkus jiné nebo jen vodu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hermanek. ? Nebo do lekarny , tam urcite budou mit nejakou masticku bez predpisu. Jen se nestydet . 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek