Irena.T

Mohu být těhotná, když krevní testy těhotenství nepotvrzují, ale lékař ano? Více v doplnění.

Gynekolog mi rek ze jsem těhotná .krevní testy vyšli negativně ..tak mi řek ať počkám na menstruaci ..můžu být těhotná??Těho­tenství

Odpovědi
ivzez

Ano, můžete být těhotná.
___

Po odpovědi Edisona radši doplním:

Mně v posledním těhotenství vycházely krevní testy
negativní až do přelomu třetího a čtvrtého měsíce.

Ani menstruace nemusí vždy být spolehlivým indikátorem těhotenství.

Edison

Není to nějaké pomotané? Menzes je nejnespolehlivější indikátor gravidity. O něco spolehlivější je proužkový test. Nejspolehlivější bývá z krve. Prakticky nejjistější je ultrazvuk.

Jinak je to asi na Dr. House. Krevní test je opravdu velmi spolehlivý.