Krasimirov12

Gymnázium…

Chtěl bych se přihlásit na gymnázium… Ale se zaměřením na počítače,progra­mováním a tak… Jinak bydlim v Praze takže by mi vyhovovalo aby to v Praze tak bylo… A jsem v 7. ročníku takže jen 6tileté gymnázium… a taky by se mi hodili webové stránky.
Děkuji za odpověd :)

Odpovědi
SonsyMite

No tak to potom není „gympl“..

Lorrien

Jestli chceš tak strašně moc na gympl, tak jdi na obyčejný, páč takový, jaký Ty popisuješ, není. Pak můžeš jít na vysokou, která na to je zaměřená, takových je zas hafo. Jestli Ti jde o to, že odborné školy jsou většinou učňáky a na ten nechceš, tak tam radši jdi, protože já jsem se spolehla na to, že gympl „přežiju“ a na výšce se budu věnovat svému oboru (lingvistika) a teď (po dvou týdnech na gymplu) mám problémy s matematikou, fyzikou a chemií. Ale jestli patříš mezi tzv. multitalenty, tak směle na gymnázium. Pakliže Ti nejde čeština a humanitní vědy, jdi v devítce na odbornou s maturitou a po matuře na výšku ;)