Nzdt

Je OK postup servisu při výměně hadice v pořádku?

Gumová hadice v nádrži.

Stalo se mi že mi praskla origo hadice od čerpadla v nádrži, v servisu mi dali gumovou z motorky,tak si říkám je to ok? Podle mě ne.

Nejlepší odpověď
Drap

Nevíme jaké čerpadlo, jaká hadice , ani k čemu to celé má sloužit. Rada je snadná. Pokud se ti to nezamlouvá, nedávej ji tam a sežeň si lepší hadici, která ti bude vyhovovat.

Další odpovědi
mosoj

Gumová z motorky? Tak to je hadička a je to v pořádku. Benzín jako benzín. Nicméně nějaký tlak by vydržet měla!!! Jak se zde říká, věštit z koule zde nikdo neumí.

cukrar

Pokud podle Vás něco není v pořádku, tak to řešte s tím, kdo to zavinil. Zkuste si přečíst dotaz a zamyslet se, zdali víme oč jde. Nač je ta hadice?