Gta vice city save

Ahoj, mám gta vice city a stáhnul jsem si 100% save. Ale když hru zapnu dám load game kliknu na tu misi, od které to chci načíst(všechno se tam zobrazuje) a potvrdím to ok.
Potom se objeví to okno „loading game.Please wait…“ a to tam pořád svítí a hra se zasekne u tohohle a spadne… Nevíte co s tím??? Děkuji za odpovědi

Odpovědi
danny_el

Podle me je to savem, vlozil jste save do spravne slozky podle navodu? Popripade zkuste stahmout jiny save.