B-25 Mitchel

Gta san andreas:Nevíte nikdo jestli je v gta san andreas nějaký park pro motorky nebo skokánky?

Odpovědi
honza19hk

vím jsen že v prvním městě a určitě i v dalších jsou skateparky,taková Urampa a oválná díra.sice to je pro kola ale na motorce jsem tam také blbnul.Jo a dobrej skokánek je také na té hlavní silnici vedoucí podél vody z 1 města. Mezi nájezdy na mimoúrovnvou křižovatku je val a s motorkou doskočíš až k tomu městečku za křižovatkou.