B-25 Mitchel

Gta san andreas:Nevíte nikdo jak udělat abych všechno přežil (BAGUVIX) to znám ale chtěl bych něco lepšího

Odpovědi
ven.cik

Mě to vyhovovalo, ale je na prd když na tebe střílí vrtulník a nemá to žádnej účinek, ale stačí když budeš mít málo životů HESOYAM, jinak na nesmrtelnost nic jinýho neznám…A možná asi nic ani takovýho není…

honza19hk

myslím že není,GTA SA také hraju a o ničem jiném nevím.jen vím o cheatu že cokoliv do čeho sedneš(auto,loď letadlo,vrtulník atd..) bude po napsání cheatu nezničitelné. Já ten cheat píšu hned při začátku hry a platí dokud hru nevypneš nebo nenapíšeš znovu. Když do něčeho nabouráš tak to vybuchne,rád se pak honím s poldama a likviduju jim auta,tanky atd…A je účiiné i proti palbě z vrtulníku. Ale na totální nesmrtelnost tam nic není.také jsem to zkoumal,nejsi jediný-)

Alexxx1

Myslím, že není