katerina987

Gta -Jak najít zpět svůj gang?

Gta -gangy ,najednou mi zmizel můj gang,lidé z mého gangu se ztratili a ani nechodí po ulicích,mapa vůbec není zbarvená na území.Prosím vás poraďte jak se vrátit do gangu.

Odpovědi
Mp2

Nevím, jakou verzi myslíš, je to tak 8let, kdy jsem projel San Andreas..

Myslím, že na gangy se hraje od určité mise..
Potom se čtvrti zbarví do gangů..
Pokud všechny čtvrti budou mít tvoji barvu, myslím, že by barva měla zase zmizet, protože to vše ovládne tvůj gang..

Doporučuji ti, aby sis stáhla SAVE-GAME..
Když mi nešlo dohrát nějákou misi, vždy jsem si stáhl uloženou pozici z další mise a pokračoval dál..
To doporučuji i tobé… Stáhni si SAVE z doby, kdy se začalo hrát na gangy..