Gta 5 na pc

Už se v tom nevyznám je nebo ne gta 5 na pc?
Všude se píše něco jiného.
Díky

Odpovědi
Shady

Určitě bude 🙂 zatím ale není

badisko

Neni a nebude tedy zatim …nebot pokud uvolni verzi pro PC tak si logicky nemohou vydelat nebot existuje Warez …
Mala rada na zaver …Nic nestahuj !!! ani dema.. ktere se tvari ze jsou GTA5 jsou to viry !!! bez vyjimky Holt budes si muset jeste pockat ..

Bullner

Ještě není , ale bude , já jsem si také myslel , že už ,,gétéáčka,, na pc jsou a stáhl jsem si je – byl tam vir , takže raději počkat a pak koupit originál …