Zvědavý

GTA 4 Final mission

jsem už u konce a zvolil jsem si „Revenge“. U poslední mise ovšem jak Niko skáče na motorce do té helikoptéry objeví se mi „opakovaně mačkejte“ – a to tlačítko co nato mám – já mám „pravé Ctrl“ . Ovšem Niko se ani nehne a za chvíli mi začne skákat obrazovka (když mačkám dál) Niko spadne a mise je v p*deli !! Co s tím prosím vás ???

Odpovědi
Kura

Zkus v nastavení změnit tlačítko za jiný, jestli se ti nekryje s něčím jiným.

anonym

Zakoupit si originální hru, a nepoužívat zabugované cracky. Taky jsem si myslel jaký jsem to hacker když si nekoupím hru, ale časem jsem zjistil nevýhody a nyní si hry jedině kupuji – aktualizace, podpora,…