Gratuloval už někdo geOrgeovi ke zlatu? Vše nejlepší a ať se Ti mezi špičkami daří!

Doplňuji:
Hlídala jsem, hledala jsem a nenašla. Radši dvakrát, než vůbec. Ne?

Nejlepší odpověď
terry

Jj, už jsme gratulovali.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ge0rge-ma-zlaty-rad-pojdte-mu-gratulovat-huraa

Další odpovědi
mojitek

Tak v tom případě gratuluju.

ten který je

Georgeho jsem tu delší dobu nezaregistroval,nic­méně ta zlatá meta mu patří zaslouženě.Díky za užitečné rady!

Drap

Myslím, že kdyby to bylo zde i pětkrát, tak že si gratulaci zaslouží

anonym

Je v aktualitách už 7 hodin, (2× měř, 1× řež!)

pokazdejinak

před 7 hodinami jsem tu nebyla, tak to napíšu sem… Gratuluju a moc :)

Damiana

Sice jsem už gratulovala, ale nic mi to neudělá, kklidně to zopakuji. Dvojitá radost a poděkování je přece fajn. Takže gratuluji! 🙂

štamgast

Už jsme gratulovali odpoledne :).