Bičiště

Gratulace k dnešním jmeninám

Vážení uživatelé „odpovědí.cz“ – vědoucí , nevědoucí i vševědoucí. K mým dnešním jmeninám (Jaroslav) vám přeji pevné zdraví, štěstí, lásku, peníze,a rozum v hrsti při psaní odpovědí.Připiji vám na zdraví. Jrd.

Nejlepší odpověď
anonym

Dnes má svátek Jaroslav

.Dnes slaví podle občanského kalendáře svátek Jaroslav, což je staroslovanské jméno. Složené je ze slova jaryj, jež znamená jak prudký, vznětlivý, tak i silný, tvrdý a přísný.

Tak vše nej,Jaryji!

Další odpovědi
beer

Jardo, fšššecko neeej a slibuju, že si dám jedno pěnivý dneska za tebe !! Jedno – to je blbost.. jaxe znám, tak to bude jedno za tebe, jedno za mne, jedno za tebe a tak dokola ))))

tom004

Dobré poledne.Jaroslav je i náš děda,a tak už jsem si dávno zjistil,že jméno Jaroslav,také znamená slavící jaro; původně slavný silou, bujností.Přání všem.

anonym

Biciste – Jaroslave , takhle po ranu uz pripijis. ?? Ok – me blbe nebude. 🙂 Vsechno nej – vsem zdejsim Jarum. -iv-

panenka

Taky ti přeji vše nej hodně štěstíčka,lásky hlavně zdravíčka

dědapetr

Vše nejlepší k svátku http://img.na­dapenny.com/t20/111­17/nadap031758271­750230.gif