briketka10

gratujte se mnou Barnajka má zlato

Doplňuji:
mám chybu, chtěla jsem mít text rychle napsaný, ale Barnajka tu dnes není a jak jsem sledovala ty bodíky naskakovaly po dvou, má tu své příznivce a už od včera jich tedy přibylo..tak tedy moc gratuluji ještě jednou !!

Nejlepší odpověď
Andělé

Také moc ráda gratuluji ke zlatu 🙂

Další odpovědi
anonym

Barnajka je nejkrásnější uživatelka Odpovědí se srdíčkem na pravém místě.

Zdroj: http://img1.o­brazkyanimace­.com/oa/v1/vz/vz00­1.gif

led

Sypu, sypu sa zlaťačiky a Barnajka ich radostne zbiera :)
Blahoželám Barnajke.

hanny 2

Moc gratuluji také,ještě před hodinou jí zbývalo 14 bodů ke zlatu a teď jsem překvapená,stejně jak bude ona,až přijde mezi nás!

anonym

Ano,velmi jí gratuluji!!!

iceT

Hip,hip,huráá­ááááááááááá,hip,hip,hu­ráááááááááááá­.....
gratuluju taky.....

VampGirl

Přidávám se s gratulací! :)

aramah

Hodně moc velká gratulace ke zlatu :)

johana 56

Gratuluji a děkuji za spoustu užitečných informací.

fcoop

Rovných deset litrů – gratuluji.

Illines

I ja se pridam ke gratulaci – jen tak dal.

Michal Kole

taky gratuluji, ale naučit se plavat je větší „úspěch“

jennysh

Já se taky přidávám. Gratuluji.

ten který je

S potěšením gratuluji a setrvej nadále.

Jikra

Jupíííí.Tak to mám opravdu velikou radost.Vážení i já bych se k vám velice rád přidal a z celého srdce pogratuloval Barnajce k opravdu zaslouženému zisku zlaté hvězdičky.Výborná práce,jen tak dál.

hanulka11

tak já tedy také moc gratuluji …a jsi mezi zlaťáky

barnajka

Uuuuuf…co mám na to říct?
No překvapili jste mě, nečekala jsem to :)
Blížící se zlato jsem samozřejmě registrovala, ale vzhledem k frekvenci, s jakou jsem teď na Odpovědi chodila, jsem to odhadovala na konec února nejdřív! Mám silný podezření, že mi k tomu postupu někdo ‚lehce‘ dopomohl, ale pídit se nebudu. Třeba se pachatel přizná sám ;)
Včera jsem tu na náhodou byla, v průběhu dne jsem nakukovala, co je novýho a tak…ale nárust bodů jsem nepostřehla. Nevím, kdy jsem tu byla naposledy, ale briketčinu gratulaci už jsem nestihla, tak se omlouvám, že reaguju až teď :(

Ta zlatá medaile je pro mě opravdu šok,…a stejně tak to množství krásných gratulací. Normálně ze mě sentiment jenom pryští, teď mi ale slova dochází :/
Fííííha, co na to říct…asi prostě jenom…
…děkuju.
Děkuju moc…
…vám všem :)
Dostali jste mě, dojali jste mě..a to zlato byste si zasloužili vy, páč vy jste daleko zlatější :)
Díky ještě jednou..a já se jdu v klidu do kouta vysmrkat, protože z toho bulení mám totálně ucpanej frňák :))

PS: Nakoukla jsem teď do žebříčku a dedukuju, že zřejmě nejsem jediná, kdo v poslední době povýšil: venkovan, hanny 2, deli, ella, terry…
Zabte mě, ale když já ty kovy vážně nesleduju :((
A když prošvihnu oficiální gratulaci, zpětně mi už ty vaše postupy nedocvaknou vůbec. Prostě mám pocit, že stříbrní/zlatí atd.. jste byli odjakživa :((
Všem dotčeným se upřímně omlouvám a srdečnou gratulaci posílám dodatečně :(

anonym

Czechrapsind to nejen řekl za nás, ale i připojil dárek, k němuž se, doufám, všichni přidáváme.
Přijmi gratulaci, vnímal jsem kolik lidí ti fandilo a drželo palce. Stáváš se 35. zlatou, což sis zasloužila více než mnozí jiní. Buď i nadále taková a ne abys nám teď zpychla!
P.S. briketka už po druhé odchytila jubilanta a tentokrát se až tak zajíkala, že se jí vloudil šotek do nadpisu, díky čemuž je o to víc nápadný,
(„kouzlo nechtěného“).
Doplňuji:
P.P.S. Jejda, teď se briketka v diskuzi pochlubila, že už po třetí, tak sorry, holt – do třetice všeho dobrého! 🙂

dědapetr

Též se připojuji ke gratulaci k dosažení zlata.

tom004

Také trochu opožděně,ale moc rád blahopřeji.

Drap

Blahopřeji k úspěchu a přeji mnoho dobrých otázek a odpovědí.

Ella

také gratuluji :) a přeji hodně dalších úspěšných otázek a odpovědí :)

Damiana

Opravdu srdečně blahopřeji k zaslouženému žluťáskovi Barnajko!
Tvoje otázky jsou moc zajímavé a odpovědi vždycky fajnové. Díky za ně, jen tak dál.

Terryle

Barny, moc a moc gratuluju. Zasloužíš si to. Mohla bych pět ódy na to, jak se ve Tvých odpověděch občas vidím, ale proč? Prostě jen Ti moc gratuluju ke zlatu a přeju, ať Tě to tu baví co nejdýl. Dík, že tu jsi.

redy

Blahopřeji Barnajka ke zlatu :))

ReHu

Já se připojuji, nebudu opakovat zde napsané a také gratuluji.

http://nd03.jxs­.cz/935/253/c7261dd712_5­5226213_o2.gif

casey

Take moc blahopreju barnajce ke zlatu. Jen tak dal, ja se musim jeste vice snazit.

Děda Louda

Užij si zlata ku zdraví.

Berušinka

Barnajce moc moc gratuluji. Zlato si zaslouží za své pravdivé a vyčerpávající odpovědi =)

pokazdejinak

ráda se také přidám s gratulací – milá barnajko, své zlato si opravdu zasloužíte :) těším se na Vaše další odpovědi…

venkovan

Další důkaz, že přísloví mlčet je zlato není pravdivé.
Tak se přidávám k ostatním a jen tak dál.

anonym

Barnajko děkuji ji ta otázky a odpovědi,které ti dopomohli k metě nejvyšší.

chelty

Moc gratuluji, jsem tu v této komunitě nový a začíná se mi tady moc líbit. Přeji všem zlato :)

annas

Také se připojuji ke gratulaci.

barnajka

A já za gratulaci moc moc děkuju :)

briketka10

Dr.Axl. potřetí, potřetí, venkovan a Hanny2 už mají taky zlatý metál..

briketka10

a já už nemám čím palečkovat až po půlnoci..

briketka10

Barnajko máš pravdu, když jsem sledovala ty Tvé bodíky jak samy naskakovaly, jak jsem už říkala, aby jsi dosáhla ten metálek to byl fofr..
tak určitě někdo pomáhal..ale je to dobře, protože Tě tu máme všichni rádi !!

barnajka

Však to já vás přece taky!!! :)

A právě proto se tady furt biju za ty ‚uvolněnější mravy‘.
Proč fungovat stylem: přijdu-odpovím-odejdu,
když tu coby vedlejší produkty můžeme vytvářet přijemný přátelský vazby…no ne? :)
Já bych vás nevyměnila ani za tisíc jiných komunit, jste moje lásky nambr 1 ;)

anonym

ad barnajka, pokorně se přiznávám, že jsem též byl mezi těmi, co tě ke konci krapet popostrčili, ale především jsem ti poslal avizo do mailu, když už to vypadalo, že nějak dlouho nereaguješ.

barnajka

Ale jak jsem si později všimla..adminové byli rychlejší. Jejich automatický mail s gratulací mi přišel už ve 2:30, tvůj v 7:54 ;)

Ale stejně moc děkuju – za zdejší gratulaci, za upozornění,… a za ty bodíky taky :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.