Zvědavý

Grand Theft Auto

Víte někdo přesně které GTA je k dnešnímu dni nejprodávanější ??

Odpovědi
wM

SA.

Wortygen

Jak se koukám na statistiky , tak nejprodávanější je GTA San Andreas.

chudst

Docela bych rád viděl současný zdroj, odkud to máte – já našel nejnovější z loňského roku (únor 2012) – http://img.pho­tobucket.com/al­bums/v103/Trun­kswd/VGChartz/GTA­TotalGraph.png . Je nicméně nepravděpodobné, že by se to změnilo, takže souhlasím, že je to pravděpodobně San Andreas.

vivatisCZ

San Andreas a asi ještě dlouho bude i když ta grafika se mi moc nelíbí, ale děj má asi pěknej :)